На Яворівщині під час благодійної коляди зібрали кошти для хворого хлопчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Яворівщині під час благодійної коляди зібрали кошти для хворого хлопчика
15 Січня, 16:52
logo-black

На Яворівщині під час благодійної коляди зібрали кошти для хворого хлопчика

Марта Занюк

13 січня у селі Старий Яр, що у Яворівському районі, відбулася благодійна коляда. Мешканці села згуртувалися та зібрали кошти третьокласнику Назарію Пісоцькому, якому потрібна пересадка нирки. Хлопчик живе у сусідньому селі Вербляни. На операцію потрібно 60 тис. євро. Колядникам вдалося зібрати 23 877 грн. та 70 злотих.

Ідея благодійної коляди виникла в одної з організаторок Благодійного фонду “З надією в серці” Яворівщини Людмили Женчур. Жінка запропонувала громаді Народного дому села Старий Яр за допомогою коляди підтримати Назара. Про акцію LMN розповіла завідуюча Народного дому Ірина Фітель.

«Колядувати зібралися 13 січня. Перед цим священик у церкві оголосив про цю акцію, всі люди радо відгукнулися. Загалом колядувати пішли 40 людей: і чоловіки, жінки, і діти. Розпочали о 14 годині і приблизно о 18 вже обійшли все село. Наша головна коляда – “Пречиста Діва церкву будувала”. Також колядували «Бог Предвічний», «Бог ся рождає», «На рождество Христа», «Добрий вечір тобі, пане господарю» та інші, відомі людям колядки. Адже багато людей приєднувалися до нас дорогою», – розповіла Ірина.

Кошти віддали сім‘ї вчора, 14 січня.

«Дуже приємна сім’я, приємні люди. Мами в той день не було, був тато. Він дуже розчулився, адже грошей потрібно немало», – каже жінка.

Вона зазначила, що таку акцію благодійної коляди у селі провели вперше. І що були дуже раді, що всі люди відгукнулися.

«Ми не сподівалися зібрати таку суму грошей, були щиро здивовані результатом. І щасливі, що у нас небайдужі люди. Разом у нас вийшов гарний результат», – додала Ірина.

Акція благодійної коляди зарядила жителів села добром. Планують й надалі організовувати такі події і допомагати тим, кому це потрібно.

Відео колядників можна переглянути тут.

Відео