Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Яворівщині триває акція «Допоможи Святому Миколаю. Подаруй дитині свято»
28 Грудня, 14:51
logo-black

На Яворівщині триває акція «Допоможи Святому Миколаю. Подаруй дитині свято»

Софія Мінджоса

Учора, 27 грудня, в селищі Старий Яр, що на Яворівщині, відбувся концерт до Дня Святого Миколая. Під час заходу вручили подарунки дітям з малозабезпечених сімей.

Нагадаємо, раніше ГО «Молодь Яворівщини» оголошувала початок акції «Допоможи Святому Миколаю. Подаруй дитині свято». Волонтери роздавали листи дітей у церквах Яворова. Кожен охочий міг долучитися до акції і купити подарунок.

Від 19 грудня в селах Яворівщини відбуваються концерти, на яких дітям дарують подарунки. На вході до зали усіх зустрічає весела панда, з якою фотографується малеча. Також дівчата малюють дітям квітки та сніжинки за допомогою аквагриму. З початком свята на сцені відбувається вистава. Виходить чорт з різками, ангели і Святий Миколай.

«На концерт приходять не лише ті діти, які писали листи. Кожен охочий може прийти. Ми усім даруємо солодкі пакунки, – каже LMN організаторка Ольга Радченко. – Люди купили все, що було написано в листах, хоч подарунки були досить дорогими. Хтось з дітей просив про велосипед, хтось про шведську стінку. Люди дуже старалися гарно все запаковувати».

76f84959-8e11-4390-ade1-0fcba7cc140c
e918d786-9191-40b2-8f9b-3ecd5d7267fe-2

ГО «Молодь Яворівщини» провела вже 8 таких дійст. До кінця тижня заплановано ще два.

Фото: надали організатори

  • 0
  • 305
Схожі новини