Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Яворівщині оголосили збір продуктів для військових на передовій
03 Січня, 14:19
logo-black

На Яворівщині оголосили збір продуктів для військових на передовій

Софія Мінджоса

9 січня на Яворівщині відбудеться збірка продукції для українських військових на передовій. Усіх небайдужих просять долучитися до акції. Продукти повезуть в Луганську та Донецьку області 10 січня.

“Раніше ми частіше організовували такі акції. Тепер армія забезпечена і гострої потреби вже немає. Тому стараємося на якесь свято зробити нашим захисникам приємність. Показати, що ми душею з ними. Їздимо лише на передову. В Лисичанську маємо свого волонтера. Він радить, куди необхідно їхати, – каже LMN місцевий волонтер Петро Шот. – Минулі рази ми зібрали декілька тон продукції. Кажемо людям приносити їжу та засоби особистої гігієни. Адже там страшна антисанітарія”.

Волонтери просять приносити заморожені м’ясні вироби, пампушки, крупи, каву та чай, сушені яблука та груші для узвару, картоплю, засоби особистої гігієни, дизель та теплі шкарпетки.

“Цибуля, часник, цукор, мед, картопля – для потреб Львівської волонтерської кухні. Ми даємо їм ці продукти, а вони нам різні сухі страви. Таким чином допомагаємо один одному”, – додає чоловік.

Збір відбуватиметься з 11.00 в таких місцях:

Яворів – народний дім “Сокіл”;

Новояворівськ – волонтерський центр у міській раді;

Шкло – народний дім;

Храми – по оголошенню.

Акція відбуватиметься ще у Городоцькому та Мостиському районах, а також у Бібрській ОТГ.

Фото: my.ua

Схожі новини