Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Яворівщині втопився 12-річний вихованець дитячого будинку сімейного типу
31 Липня, 11:12
logo-black

На Яворівщині втопився 12-річний вихованець дитячого будинку сімейного типу

Софія Мінджоса

Учора, 30 липня, близько 16.00 у селі Жорниська Яворівського району в ставку втопився 12-річний хлопець з сусіднього села Домажир. Дитина купалася у воді, пірнула і не виплила на поверхню.

“Ми досі не можемо в це повірити. Той ставок такий малий. Там максимальна глибина 2-2,5 метра, – кажуть LMN у Домажирській сільській раді. – Хлопчик проживав у дитячому будинку сімейного типу. Під опікою у подружжя всього є 8 дітей. Власних у них немає”.

На водоймі дитина перебувала з мамою. Тіло витягнули рятувальники близько 19.00.

За фактом смерті поліція відкрила кримінальну справу з приміткою “нещасний випадок”.

Зазначимо, дитячий будинок сімейного типу – це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі. Дорослі беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, перебувають у будинку до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у виші – до 23-ох років або до закінчення навчання.

Фото: osoblyvi.com.

  • 0
  • 1184
Схожі новини