Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Яворівщину з’їдуться чотири тисячі військових з 9 країн: у чому справа
16 Серпня, 14:02

На Яворівщину з’їдуться чотири тисячі військових з 9 країн: у чому справа

У середині вересня на Яворівському полігоні у Львіській області відбудуться традиційні міжнародні військові навчання Rapid Trident (“Швидкий Тризуб”). Вони проводяться в Україні від 2006-го. Цього року планується участь близько чотирьох тисяч військовослужбовців із дев’яти країн – України, США, Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі, Канади та Великої Британії. Про це повідомляє “АрміяІнформ”. Найчисельніші військові контингенти, як і зазвичай, будуть від України та США.

Сценарій навчання передбачає, що країна-агресор дестабілізує ситуацію в певному регіоні іншої держави і здійснює спробу окупувати її. Водночас об’єднане угруповання військ союзницьких держав організовує оборону, згодом звільняє тимчасово окуповані агресором території і проводить стабілізаційну операцію.

Відпрацьовуватимуть протидиверсійні та антитерористичні діям. Для виконання цих завдань залучать працівників СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції, Управління держохорони, інших силових відомств.

Одна з особливість цьогорічних навчань – ширше залучення до проведення гуманітарних місій в межах сценарію навчання Товариства Червоного Хреста України.

Частина учасників перебуватиме у польському Любліні, де розташований штаб багатонаціональної Литовсько-польсько-української бригади. Там, за задумом навчання, працюватиме штаб багатонаціональної дивізії, у координації з яким і виконуватиме завдання бригада, що воюватиме у Львівській області.

У навчанні задіють колісну та гусеничну військову техніку, армійську авіацію Сухопутних військ та авіацію Повітряних Сил України, військово-транспортну авіацію Збройних сил США.

Схожі новини