На залізничному вокзалі Львова показали виставу | Львівська мануфактура новин
На залізничному вокзалі Львова показали виставу
20 Травня, 17:40

На залізничному вокзалі Львова показали виставу

Цими вихідними у холі Львівського залізничного вокзалу відбувся показ вистави «Music for a while. Генрі Перселл» (режисер Валерій Більченко), організований у співпраці Театрального центру «Слово і голос» та проєкту «Інструмент». Про це повідомили у Львівській міській раді.

Проєкт «Інструмент» художниці Жанни Кадирової — це серія музичних та театральних перформансів, які відбуваються в центральному холі станції, і орієнтовані на людей, які в дорозі.

Раніше в межах проєкту на вокзалі виступали лише музиканти, а ця подія вперше долучила до виступу акторів. Так вистава «Music for a while. Генрі Перселл» від Театрального центру стала анонсом літньої програми проєкту.

«Серед ритмів прибуттів і відправлень несподівано зупинився час. Люди, що їхали, поверталися, чекали, — зупинились поруч. Вони слухали. Дивилися. Жили разом із нами в тій самій миті. Вистава стала серцем проєкту «Інструмент», бо голос і слово знайшли дорогу прямо до людських сердець. Музика, що перетворює вокзал на сцену. Простір дороги — на простір присутності. Це була перша поява театру у цьому проєкті і це було по-справжньому», — зазначила Жанна Кадирова, художниця, авторка проєкту «Інструмент».

«На цих вихідних Львівській залізничний вокзал перетворився на справжній живий мистецький простір — розкішний концертний зал, де у самому вирі життя лунала музика Генрі Персела. Голос і орган зустрічали і проводжали людей. Можна було чути як на мить вщухає шум світу і серед руху поїздів та натовпу перехожих на вокзалі звучить Тиша. Це абсолютно унікальний, трансформаційний досвід, як для слухача, так і для виконавця. Щиро радію ініціативі і задуму таких проєктів», — поділився Сергій Кудринецький, піаніст, артист ТЦ «Слово і Голос».

Додамо, що команда вже планує наступні продії, щоб показувати тут й інші вистави.

Нагадаємо, понад мільйон гривень отримали атлети та тренери на Львівщині.

Відео