Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На зарплати шахтарям виділили кошти із держбюджету
02 Травня, 15:39

На зарплати шахтарям виділили кошти із держбюджету

30 квітня на рахунки ДП «Львівугілля» почали надходити бюджетні кошти за програмою «Реструктуризація вугільної галузі». Це 148,72 млн грн, які скерують на виплату заробітної плати шахтарям за лютий та 90 % за березень. Щоправда, з цієї суми не буде виплат контрактникам і строковикам, лікарняних, вихідних допомог тощо. Йдеться про заборгованість виключно з фонду оплати праці.

«Неодноразові звернення облдержадміністрації до Уряду України при ефективній співпраці з профспілковими організаціями та шахтарськими колективами області привели до низки зустрічей, проведених Президентом України Володимиром Зеленським, які позитивно вплинули, зокрема, на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля», – пише пресслужба ЛОДА.

Зазначають, що 4 лютого на нараді за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради Володимир Зеленський наголосив на важливості розв’язання питання виплати заборгованості по зарплаті шахтарям та розробки концепції реорганізації вугільної галузі. А 6 лютого відвідав ВП «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» з метою особисто поговорити з шахтарями і почути про проблеми вугільної галузі.

«25 лютого на всеукраїнській наради працівників вугільної галузі Глава держави зазначив, що проблеми вугільної галузі є максимально критичними та потребують нагального вирішення. Одним із питань, яке має бути розв’язане невідкладно – це виплата зарплати та доручено Прем’єр-міністрові Денису Шмигалю погасити борги із заробітної плати перед українськими шахтарями впродовж березня – квітня 2020 року, – наголошують в ЛОДА. – В результаті, у березні 2020 – повністю погашено заборгованість за грудень 2019, січень та частково лютий 2020 року».

Нагадують, що 27 квітня в ДП «Львіввугілля» поступили кошти від реалізації вугільної продукції за рахунок, яких виплачений – аванс за квітень 2020 року 10%.

Фото: Дивись інфо

Схожі новини