Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«На збір грошей – менше тижня»: 17-річній дівчинці потрібні кошти, аби врятувати ногу
02 Червня, 16:48

«На збір грошей – менше тижня»: 17-річній дівчинці потрібні кошти, аби врятувати ногу

Львівський благодійний фонд “Крила надії” просить небайдужих допомогти зібрати 295 тисяч гривень на ендопротез для 17-річної Марії. Якщо до кінця тижня батьки дівчинки не знайдуть цих коштів – вона може втратити ногу. Про це повідомила директорка фонду Наталія Ліпська.

«Після хіміотерапії та променевої у неї вже цілком випало волосся, але все такі ж великі блакитні очі та легка посмішка на обличчі. Коли в однолітків дівчини питають про плани на майбутнє, вони наперебій розповідають, куди готуються вступати чи яку б професію хотіли опанувати. Марія теж могла б розповісти, як їй подобається співати і малювати, і що її майбутній фах був би пов’язаний з творчістю та дизайном, можливо, це буде власна web-студія. Вона обов’язково на своєму смарт-фоні показала б вам анімовані відео, які сама створила. Та поки розмови про майбутнє дещо про інше. Восени в Марії виявили пухлину в коліні – саркому Юїнга, і вона просто хоче бути здоровою і зберегти уражену хворобою ногу», – каже благодійниця.

Дівчинці потрібен індивідуальний ендопротез, який буде «рости» разом з нею та адаптовуватись до її організму впродовж усього життя. Його вартість 295000 грн – сума нереальна для родини. Операція має бути через місяць – і майже стільки ж часу виготовляється протез. Але, щоб його почали робити, потрібно оплатити всю суму. На збір грошей – менше тижня!

«Ми дуже хочемо, щоб Марія насолоджувалася наступною весню, занурюючись носом в пухнасті галузки бузку, теревенячи з подругами на терасі кафе з горнятком лавандового лате, або кружляючи босоніж під теплою травневою зливою. І все це буде можливо якщо ми встигнемо за тиждень зібрати 295 тисяч гривнень», – сказано у повідомленні.

Реквізити для допомоги:

Реквізити для допомоги:
• 5169330511367333 – карта ПриватБанк
• IBAN UA533253210000026005053715836
код ЄДРПОУ 35620901 – перекази з інших банків
• для переказів з-за кордону www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i92692777102

Призначенні платежу  “для Марії” або “на ендопротоез”

Звіт по збірці: https://cutt.ly/PyZ2rax

Схожі новини