На Жовківщині поблизу джерела викинули рештки вбитої дикої тварини (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Жовківщині поблизу джерела викинули рештки вбитої дикої тварини (ФОТО)
31 Березня, 15:38
logo-black

На Жовківщині поблизу джерела викинули рештки вбитої дикої тварини (ФОТО)

Вчора, 30 березня, біля джерела перед горою села Дубровиця на Жовківщині місцевий активіст Ігор Муравський натрапив на рештки вбитої тварини. Фото викинутих шкіри та копит він оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук. Користувачі соцмережі одразу почали писати свої припущення: одні вважають, що убили дику козу, інші – молодого оленя.

«Вирішив набрати води з джерела «Фіна Майдан» перед горою села Дубровиця. Набравши воду, жахнувся побаченим: поблизу в полі лежали рештки розчленованої туші дикої кози. Люди (якщо Вас так можна назвати), схаменіться, не знищуйте живої природи заради «куска» м’яса», – написав Ігор Муравський.

LMN активіст розповів, що тушу тварини люди забрали, рештки викинули у поле.

На місце події виїхала Державна екоіспекція у Львівській області. Там зазначили, що це можуть бути рештки свійської тварини, до прикладу, молодого бичка.

Директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович каже, що на фото точно не копита свійської тварини. Це залишки від дорослої косулі або ж молодого оленя.

«По фото важко визначити, що це за тварина, оскільки не маємо точних розмірів копит. Враховуючи, що знахідка була на Жовківщині, ймовірнішою є версія, що убили дорослу косулю, – пояснює LMN фахівець. – Тут чітко проглядається рука браконьєра. Скоріш за все, місцевого. Тварину, мабуть, зловили на петлю. Скоренько зрізали копита, здерли шкіру, забрали м’ясо. Усе робили без зайвого шуму».

 

 

Фото: Фейсбук

Відео