У Магерові попрощалися з молодим священником, який помер від ускладнень коронавірусу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Магерові попрощалися з молодим священником, який помер від ускладнень коронавірусу
07 Квітня, 17:14
logo-black

У Магерові попрощалися з молодим священником, який помер від ускладнень коронавірусу

У селищі Магерів, що недалеко Жовкви Львівського району, провели в останню путь 24-річного отця Любомира Малоїда. Священослужитель УГКЦ помер 5 квітня на Тернопільщині, в селі Великі Гаї, де мав парафію.

Як стало відомо, чоловік захворів коронавірусом. Тривалий час лікувався від ускладнень хвороби. Та, на жаль, врятувати його так і не вдалось.

В селі, де він правив, про о. Любомира Малоїда згадують лише найкраще.

«Молодий, дуже активний, який вмів довкола себе гуртувати громаду. Прийшов до нас правити торік, одразу після навчання у семінарії. Розпочав в селі будівництво храму. Восени, у день празника Воздвиження чесного і животворящого Хреста Господнього, Кир Василій уділив ієрейські свячення о. Любомиру Малоїду. Його відхід відбувся дуже раптово і неочікувано. Не встигли ми здати собі рахунок, що сталося і як сталося», – каже отець Віталій Козак у Великих Гаях.

Спочатку з парохом попрощалися на Тернопільщині. Вчора в останню путь його провели у рідному селищі Магерів.

«Дуже веселий і життєрадісний. Мав прекрасний голос. Після закінчення школи поступив на Тернопільщину в Духовну Семінарію.  Рік тому оженився. Та залишився там на парафії. У нас в селищі мешкають батьки покійного отця, сестра його. Він провів тут все своє життя. Тому й прийняли рішення похоронити його у нас, на місцевому кладовищі. Надзвичайно сумно та прикро, що йдуть такі світлі та добрі молоді люди. У отця Любомира залишилась зовсім молода дружина», – розповіли у Мегерівській сільраді.

ФОТО: ГАЛАС

Відео