Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жовківщині аграрії перекрили трасу: місцеві проти акції
17 Грудня, 10:49
logo-black

На Жовківщині аграрії перекрили трасу: місцеві проти акції

Юлія Швидко

Сьогодні зранку пів сотні людей у селі Малі Підліски Жовківського району вийшли на акцію «Ні розпродажу України!» – перекрили трасу «Київ-Чоп». Мітингувальники постійно ходять по пішохідному переході, блокують рух машин. Щодесять хвилин роблять перерву. Таким чином хочуть привернути увагу влади до питання продажу землі. Організатором акції є «Українська Аграрна Рада». Така акція проходить в 10 областях України.

«Якщо ми зараз промовчимо, то влада таки протягне олігархічну модель земельної реформи. Тоді величезні гектари наших чорноземів осядуть в руках одного магната, господаря агрохолдингу.  Земельну реформу так не можна проводити. Вона має працювати на користь українців – власників землі.  Також вимагаємо заборонити продаж землі покупцям-іноземцям», – говорить LMN учасник акції Юрій.

Мешканцям села Малі Підліски не подобається, що для акції обрали їх трасу.

«Уже така акція проходила у листопаді, тепер знову. Зранку подивилися на учасників – усі не місцеві. Та в нашому селі й нема аграріїв. Машини стоять до Гамаліївки – вантажівки, легковики. Тільки маршрутки та екстрені служби пропускають. Ми зі сусідами за власні кошти біля своїх обійсть облаштували польову дорогу. Водії, які поспішають, їдуть по нашій дорозі – розбили вщент. Просила їх, аби наступного разу змінювали локацію. Кажуть, що їм тут добре – зручне перекриття, напрямок на Луцьк та Київ, є пішохідний перехід. Розумію, що вони відстоюють інтереси українців. Але, може, їм краще на Київ податися?» – обурюється мешканка Малих Підлісок, не називається.

Акція триватиме годину.

Фото: Варта1

Схожі новини