Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жовківщині через весілля люди потрапили до лікарні
23 Травня, 14:00

На Жовківщині через весілля люди потрапили до лікарні

Шестеро дорослих та троє дітей потрапило до лікарні із кишковою інфекцією. Всі були запрошеними на весілля, яке святкували минулої суботи у селі Любеля Жовківського району. Пацієнтів в лікарняних ліжках може побільшати, адже всіх гостей, які гуляли на забаві, було більше ста.

Перших трьох хворих госпіталізували до інфекційної лікарні 20 травня, двоє – 21 травня, і ще одну дитину – вчора.

«Попередньо поставлено діагноз – харчова токсикоінфекція. Їхній стан – середньої важкості. Що стало причиною отруєння, поки невідомо. Це зараз намагаються з’ясувати фахівці лабораторного центру”, – каже заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут, пише ZAXID.NET.

Наразі фахівці відібрали для аналізів проби продуктів, що залишилися,  а також води. Перевіряють і працівників, що готували страви. Весілля святкували у приміщенні, облаштованому біля магазину села. Страви готувало декілька господинь удома. У день весілля звозили їх у приміщення, де відбувалася забава.

«Можливо, хтось не дотримався технології приготування їжі чи продукти зберігалися не в холодильнику, або, може, хтось із господинь хворий. Ми намагаємося встановити причину отруєння. Не виключено, що хворих може бути значно більше. Можливо, є такі, які намагаються лікуватися вдома. Серед хворих є і малолітня дитина, якій немає ще й трьох років. Треба поспілкуватися з батьками, аби дізнатися, що саме їла ця дитина, яка зараз лікується амбулаторно», – додає Когут.

ФОТО: Афіша Волині (ілюстрація)

Схожі новини