Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жовківщині досі не зняли воза з даху зупинки
14 Грудня, 12:08

На Жовківщині досі не зняли воза з даху зупинки

В Андріївську ніч, 13 грудня, невідомі у селі Воля-Висоцька в Жовківському районі Львівської області встановили фіру на даху однієї із зупинок. Віз і досі там стоїть.

 

 

“Йшла нині на роботу зранку, бачу, фіра і далі зупинку “прикрашає”, – розповідає LMN війт Волі-Висоцької Ганна Скіп. – Ми вчора на дорозі яму латали, мали погрузчика. Але не хотіли того воза знімати, бо не знали, чий він. А нині розказують, що то одного нашого господаря, який коні має.  Що то нашим сільським бешкетникам таке вздумалося? Вже багато років збитків нікому на Андрія не робили. Ну, хіба якусь фіртку зняли, заховали десь.  За нашими традиціями, збитки роблять тим, в кого дівки в хаті є. В того господаря є донька, але вона ще мала, в 5-й клас ходить”, – сміється.

Ганна Федорівна припускає, хлопці вкрали воза, розібрали його по частинах і вже на даху склали докупи. Каже, як господар не зможе сам зняти фіру, нехай звертається до сільради. Громада допоможе.

 

У селі Смерекові Жовківського району також жартівники затягли воза на дах зупинки. Обидві фіри викрали з територій господарств, припускають місцеві.

Схожі новини