Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жовківщині шахраї обіцяють за гроші «відмазати» від податкової
22 Листопада, 17:02
logo-black

На Жовківщині шахраї обіцяють за гроші «відмазати» від податкової

У Жовківську ДПІ стали звертатись бізнесмени. Розповідають, що останнім часом їм дзвонять із невідомих номерів та від імені керівництва структури пропонують залагодити певні податкові справи. За це вимагають грошей.

«Останнім часом такі шахрайські схеми знову активізувалися. Зокрема саме у Жовківському районі. Керівник податкової інспекції розповів, що вже отримав кілька заяв від підприємців-бізнесменів. До них були дзвінки від таких от «рятівників від податкової».  За певну суму пропонують начебто повідомляти про перевірки та інші питання, що стосуються податкової. Схожа інформація зараз також зафіксована і на території Пустомитівщини», – розповідає Вікторія Шихова із ДФС Львівщини.

У фіксальній службі просять людей бути пильними та не платити шахраям. Натомість про такі провокації повідомляти правоохоронцям або звертатись на гарячу лінію структури.

«Про такі факти можна розповісти, зателефонувавши на антикорупційний сервіс ДПС України «Пульс», за номером: 0-800-501-007 (напрямок 4), а також до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Львівській області за телефонами – (032) 97-30-93, (032) 97-36-99, (032) 97-34-31», – каже Шихова.

Схожі новини