Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жовківщині учні не мають чим добратися до школи
25 Грудня, 15:41

На Жовківщині учні не мають чим добратися до школи

Учні з села Завадів на Жовківщині мають проблему з добиранням до школи в сусідній Зашків. Вже понад місяць тому автобус «Школярик»  перестав їздити з невідомих причин.

Діти ідуть зранку на автобус «Львів-Зашків», який мав би відправлятися о 8.00. Та часто цього рейсу нема, і автобус з села виїжджає аж о 9.00. Діти змушені спиняти попутні машини.

 

«Той «Школярик» завжди погано їздив, – розповідає LMN місцевий житель Михайло Ребриш. – То на два тижні може застрягнути на ремонті, бо акумуляторні батареї поламалися, то не їздить, бо, бачите, дорога погана. Але цього разу терпець увірвався. Як так можна залишити дітей на цілий місяць без транспорту та ще й у таку погоду? Моя дочка, першокласниця, два тижні хворіла після таких добирань – мала температуру, кашляла. Кілька  днів тому пішла до школи. Коли верталася з дітьми, годину на зупинці стояла. А тоді якраз сильний мороз був.  Автобуса, який мав приїхати о 14.00, не було. Дитина вся промерзла. Наступного дня захворіла, має запалення легень».

 

Директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій пообіцяла розібратися з цією проблемою найближчими днями. LMN слідкує за розвитком подій.

Схожі новини