На Жидачівщині організували акцію “Приготуй Святу вечерю солдату” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Жидачівщині організували акцію “Приготуй Святу вечерю солдату”
03 Січня, 11:28

На Жидачівщині організували акцію “Приготуй Святу вечерю солдату”

У Ходорівській ОТГ напередодні Різдвяних свят проводять акцію «Приготуй Святу вечерю солдату».

Про це повідомляє ZIK.

До акції долучилися мешканці села Чорний Острів, які зібрали 2 500 гривень, а ще – пампухи, вареники, чимало домашньої консервації та горіхи.

Найактивніші учасники акції отець Тарас Лукачик, батьки, учні, працівники школи, мешканці села Марія Балян, Марія Талама, Люба Гаван, Христина Потопляк.

Напередодні Різдвяних свят колектив ЗДО «Ставочок» та старостат с.Грусятичі надіслали подяку захисникам та побажання перемоги і щасливого повернення до рідних домівок. «Нехай новорічні малюнки наших дітей та гостинці хоча б на хвилину в думках повернуть Вас додому», – йдеться в листі.

“Саме напередодні новорічно-різдвяних свят серця наших дітей як ніколи, відкриті для добрих справ, – кажуть у ЗЗСО І – ІІІ ст. ім. Героя України Романа Точина м.Ходорів. – Малеча ні на хвилину не забуває про ту ситуацію, в якій перебувають наші воїни на сході України.

Учні, батьки та педагоги долучилися до благодійної акції «Приготуй Святу вечерю солдату». Найактивнішими учасниками стали учні початкових класів”, –  розповіли школі Ходорова.

 

Під керівництвом місцевих волонтерів Анни Кухарської, Романа Тітика, Юрка Юревича все відправлять бійцям у зону ООС. Мешканці села Жирова відправили для 131 ОРБ 70 літрів вареників, домашні консервації, квашену капусту, домашні медівники, трохи кров’янки, шпондер.

«Нова пошта» наважила 140 кг. Також на зібрані гроші – 1310 грн – купили пампушки і ліки. Маленькі школярі виготовили милих ангеляток зі словами «люблю» і «дякую».

Відео