Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жидачівщині відкрили міст через Дністер
28 Серпня, 15:47

На Жидачівщині відкрили міст через Дністер

У селі Заліски Жидачівського району нарешті відкрили міст. Його ремонтували 2 роки. Пролягає він через річку Дністер, – пише ЦТС.

“Сьогодні відкрили міст протяжністю 200 м в Залісках у Львівській області на дорозі М12. 2 роки будівництва – і місцеве населення щасливе”, – написав  керівник Держагенства автомобільних доріг України Славомир Новак у себе в Twitter.

В “Укравтодорі” уточнили, що довжина моста – 180 м. Цей мостовий перехід є частиною дороги GO Highway з виходом на дорогу М-06 Київ-Чоп. У кожному напрямку на мосту облаштовали по одній смузі руху, загальна ширина проїжджої частини складає 7 м. Конструкція проїжджої частини складається з монолітної накладної плити, гідроізоляції. Нижній і верхній шари – асфальтобетонне покриття.

Залізобетонний міст в цьому місці був побудований в 1961 році. Внаслідок часткового руйнування в березні 2017, за результатам спеціалізованого обстеження, його визнали аварійним і розпочали реконструкцію. Зараз рух мостом вже відкрито. Правда, деякі завершальні роботи ще проводяться.

Нагадаємо, що на ремонт моста з державного бюджету виділили 50 млн грн. Згідно з інформацією на сайті публічних закупівель Prozorro, загальна вартість реконструкції становить 222,2 млн грн. Через аварійність моста у селі Заліски частину дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) закрили для проїзду у травні 2017 року.

 

2_be281

ФОТО: ЦТС та “Твоє місто”

Схожі новини