Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Жидачівщині замерзають коні
28 Січня, 19:07
logo-black

На Жидачівщині замерзають коні

Ярина Кучерява

У селі Голдовичі Жидачівського району господар покинув коней у полі. На разі їх підгодовують місцеві селяни. Їх є куди забрати, але немає чим – потрібен спеціальний транспорт. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Орест Залипський. Він є один із засновників «Домівки врятованих тварин», що у парку «Знесіння» у Львові.

«Наразі шукаємо спеціальний транспорт, щоб їх перевезти. Львівський іподром погодився вислухати нас і сподіваємося, нам усе вдасться. Хто має вантажну машину, але спеціально для перевозу коней чи корів, просимо допомогти нам забрати трьох коней, які мерзнуть просто на вулиці. Треба їх забрати з села Голдовичі на Львів», – розповів LMN  Орест Залипський.

Зі слів Залипського, власник не доглядає тварин і кинув їх напризволяще просто неба в полі. Місцеві жителі кажуть, що це давно сталося, проте вони підгодовують тварин.

Щоб перевезти коней, потрібні немалі кошти.

«Перевізники зі спеціальним транспортом беруть за свої послуги від 10 гривен за кілометр. Від Голдович до Львова – 140 кілометрів. Виходить дорого», – каже Орест Залипський.

Допомогти може кожен! Реквізити для допомоги тут: картка (банк «Аваль») 4149 5100 6099 4870 (отримувач – Орест Залипський).

Фото: facebook/Orest Zalypskyi

 

Схожі новини