Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Житомирщині офіцер побив солдата в одному із навчальних центрів (ВІДЕО)
12 Березня, 16:16

На Житомирщині офіцер побив солдата в одному із навчальних центрів (ВІДЕО)

У мережі з’явилося відео, на якому молодший лейтенант 190 навчального центру Житомирської області вдарив солдата. Про це пише «Hromadske».

За інформацією ЗМІ, на відео молодший лейтенант Віктор Вітусевич, командир 2-го взводу роти охорони 190 навчального центру. Зазначається, що військова частина розташована у селищі Гуйва Житомирського району.

Також у соціальних мережах з’явилось відео, на якому ймовірно чути, як офіцер сварить солдата за те, що той не попередив його про візит полковника.

Водночас, Віктор Вітусевич уже відреагував на інцидент. Він визнав свою провину і сказав, що готовий понести покарання, на яке заслуговує. Проте, офіцер зазначив, що причиною його дій було вживання алкоголю підлеглим.

Керівництво 190 навчального центру також прокоментувало інцидент:

«Вже розпочато службове розслідування, до якого долучені всі компетентні структури: Служба Військового правопорядку, контррозвідка, Державне бюро розслідувань тощо. Ми будуємо армію нового формату, де нема місця зловживанням та нестатутним стосункам. Винуватці однозначно понесуть суворе покарання. За результатами розслідування буде прийнято відповідні рішення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що фігуранта справи відсторонили від виконання службових обов’язків до кінця розслідування.

Схожі новини