Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На знак вдячності: дрогобицький хор виконує гімни країн, які активно підтримують Україну
05 Травня, 19:47

На знак вдячності: дрогобицький хор виконує гімни країн, які активно підтримують Україну

Творчий колектив Дрогобицького муніципального камерного хору «Легенда» виконав гімни країн, які активно допомагають та підтримують Україну в боротьбі з окупантом. Мова іде про таку важливу в час війни підтримку зброєю, гуманітарними вантажами, ліками та сприяння у прийнятті та поселенні вимушено переміщених осіб із зон активних бойових дій України, інформують у Дрогобицькій міській раді.

Тримаємо музичний фронт. Хтось воює зброєю, ми словом, піснею та музикою. Камерний хор «Легенда» в знак подяки країнам, які підтримують українців в прагненні побороти окупанта виконали, наразі, шість гімнів. Ми презентуємо їх на своїй офіційній сторінці в Фейсбук, а також на сайті Дрогобицької міської ради та в соціальних мережах. Відтак маємо намір скерувати музичні подяки нашим закордонним партнерам та благочинцям, – наголосила диригент хору Наталія Самокішин.

Музичні відеоролики знімали в храмах Дрогобича та територіальної громади. Тим самим зробивши промоцію місцевим сакральним святиням. Виконавці стверджують – виконанням гімнів висловлюють щиру вдячність від громади Дрогобича та всієї України загалом за допомогу в боротьбі проти російського агресора.

Схожі новини