На Золочівщині знайшли тіло чоловіка, останки якого до села принесли собаки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Золочівщині знайшли тіло чоловіка, останки якого до села принесли собаки
01 Березня, 10:09
logo-black

На Золочівщині знайшли тіло чоловіка, останки якого до села принесли собаки

Вчора, 28 лютого, у селі Гологори, що у Золочівському районі, поліцейські таки натрапили на тіло чоловіка, рештки якого, днем раніше, до села принесли собаки. Ним виявився зниклий у листопаді минулого року 62-річний Михайло Ганець. Чоловік після важкої хвороби заблукав, його весь цей час не могли знайти ні родичі, ні правоохоронці.

«Михайло колись працював у нас дяком. Його дуже любили та поважали в селі. Кілька років тому він переніс інсульт. Хвороба дала ускладнення. Чоловік погано бачив та втрачав орієнтацію на місцевості. Вийшов з дому, а повернутися вже не зумів. Того дня, коли він зник, його багато де бачили люди, це і завадило пізніше у пошуках. Його знайшли зовсім у протилежному боці, аніж шукали, за хутором. У літі люди там випасають корів, а зимою, ніхто у ту сторону й не ходив. Там чагарники, дальше починаються поля», – розповідає LMN староста села Марія Лукасевич.

Жінка каже, після того, як собаки до села принесли людську ногу, пошуки посилили. Вже за кілька годин поліцейські натрапили на тіло чоловіка. Зараз його забрали на експертизу. Опісля всього похоронять в рідному селі.

У загиблого Михайла Ганця залишилась дружина та вже дорослі діти.

ФОТО: Золочів нет. та поліції

  • 0
  • 2651
Відео