На Золочівщині мисливець, замість лисиці, вистрелив у товариша | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Золочівщині мисливець, замість лисиці, вистрелив у товариша
04 Листопада, 12:22
logo-black

На Золочівщині мисливець, замість лисиці, вистрелив у товариша

Юлія Швидко

Вчора зранку неподалік села Бортків Золочівського району група мисливців полювала на лисицю. О 10.30 41-річний чоловік вистрелив у звіра – раптом одна з картечин зрикошетила від дерева та влучила у живіт іншому мисливцеві.

42-річного потерпілого одразу доправили у Золочівську районну лікарню. У нього – кульове поранення живота.

«Чоловік, який випадково вистрелив в іншого мисливця, – мешкає у нашому селі. Потерпілий – його добрий товариш, теж зі Золочівщини. Часто приїжджав у Бортків на полювання. Вони ж мисливці  з досвідом, зо 10 років разом ходили на звіра. Вчора не були лише удвох, там компанія до 10 чоловік зібралася. Але так сталося, що друг у друга потрапив, – говорить LMN сільський голова Борткова Володимир Потюк. – У нашому селі десь зо 20 мисливців мешкають, мають зареєстровану зброю. Люди не стільки хочуть м’яса, як на полюванні відпочивають. І ще жодного разу біля нашого села таких випадків не було. Це вперше».

У Національній поліції Львівської області кажуть, що обидва чоловіки полювали офіційно. За необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження, яке отримав потерпілий, винуватцю загрожує до 2 років позбавлення волі.

Місцеві мешканці ж переконані, що чоловіки зуміють порозумітися.

Фото: ілюстративне

Відео