Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Золочівщині пасічник пропонує тисячу доларів за інформацію про вулики
21 Лютого, 16:35

На Золочівщині пасічник пропонує тисячу доларів за інформацію про вулики

До районного відділу поліції в Золочеві звернувся місцевий Богдан Балюбаш. Повідомив, що невідомі із його подвір’я вкрали 16 вуликів. Чоловік навіть готовий заплатити винагороду тим, хто вкаже на викрадачів.

«Мало бути зо троє людей. Бо один не поносив би вулики до машини, несло двоє і ще один сидів і чекав їх на дорозі в авто. Винесли, коли нас не було, бо мешкаємо в Золочеві, а вулики в селі Подусільні тримаємо. Але ніхто з сусідів нічого не чув. І слідів жодних не видно», – каже Балюбаш, передає ChangeUA

У чоловіка було майже сотня вуликів. Зараз залишилось 75. Ймовірно, крадіжку здійснювали заїжджі вночі. Але такі, хто добре орієнтується на місцевості. Бджоляр оцінює вкрадене на 120 тис. грн. Готовий заплатити тисячу доларів тому, хто надасть інформацію про злодіїв і допоможе повернути пасіку. Шахраїв, які б взяли просто гроші, а вказали на несправжніх викрадачів – не боїться, каже, свої вулики та бджіл впізнає у будь-якому випадку.

Наразі місцева поліція за актом викрадання порушила кримінальне провадження. Слідчі вивчають всі обставини та шукають зловмисників.

Схожі новини