Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На зупинці на Турківщині поставили телевізор
05 Лютого, 17:48
logo-black

На зупинці на Турківщині поставили телевізор

Юлія Швидко

Мешканці села Вовче Турківського району облаштували оригінальну автобусну зупинку. У будиночку на стінах повішали вишиті рушники, поставили вазони та здому принесли телевізор, дзеркало. Поряд встановили ящик для сміття.

«Раніше у нашому селі було всього три зупинки. А Вовче – велике, тут 1800 людей живе. От ми почали добиватися, аби ще нам три зробили. Тепер маємо. Нові пофарбували у синьо-жовтий колір, лавочки поставили. А цю, яка за кілометр від центру села, вирішили ще більше прикрасити. Жіночки, які біля зупинки живуть, вишиті рушники принесли, на підлогу килими постелили. Правда, їх одразу ж і вкрали. Також телевізор там поставили. Хоча дивитися його не можемо, бо електрики нема. Щодня жіночки туди ходять – прибирають, вазонки підливають, – розповідає LMN голова села Вовче Віра Дупіряк. – Наші молоді інколи на зупинці розважаються – каву п’ють, музику слухають. Але після себе завжди прибирають».

Зупинка у Вовчому зайняла друге місце на районному конкурсі «Найкраща зупинка».

«Перше місце дісталося Борині. Вони зупинку не прикрашали. Але зробили її повністю з дерева, – додає Віра Дупіряк. – Ми на усіх своїх зупинках у селі хочемо таку красу навести. Через Вовче багато маршруток їздять. Нехай люди бачать, як ми дбаємо за порядок. От тільки одну велику проблему маємо – дорога у нас у жахливому стані».

Фото: Facebook

Схожі новини