Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Начальник Держгеокадастру Львівщини незаконно роздавав землі неподалік Львова, – ДБР
20 Квітня, 13:44

Начальник Держгеокадастру Львівщини незаконно роздавав землі неподалік Львова, – ДБР

Начальник Львівського обласного Держгеокадастру Андрій Кавецький незаконно роздав комунальної землі неподалік Львова на понад 113 мільйонів гривень. Йому вже повідомили про підозру. Про це заявили у Державному бюро розслідувань.

«Працівники ДБР встановили, що керівник обласного Держгеокадастру дозволив незаконно відчужити землю комунальної власності площею 26,7 га на території Зимноводівської сільської ради та роздати її приватним особам. Вартість землі оцінюється у 113 млн. грн.», – йдеться в повідомленні.

Також встановили, що Андрій Кавецький підписав низку проектів землеустрою щодо відведення та передачі земельних ділянок, що завдало громаді збитків на понад 48 тисяч гривень.

Слідчі перевіряють інформацію щодо вчинення ним аналогічних злочинів та отримання хабарів від замовників, яким надавався незаконний дозвіл на оформлення ділянок.

Досудове слідство триває у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 та 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем), за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених 3 ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень), ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість).

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Схожі новини