Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Над людьми просто знущаються»:  машиніст Добротвірської ТЕС виліз на 120-метрову димову трубу
03 Березня, 20:22
logo-black

«Над людьми просто знущаються»: машиніст Добротвірської ТЕС виліз на 120-метрову димову трубу

Юлія Швидко

Сьогодні, близько опівдня, 68-річний старший машиніст Добротвірської теплоелектростанції , що у Кам’янка-Бузькому районі, виліз на 120-метрову димову трубу. На висоті провів чотири години. Так чоловік виступив проти скорочення з роботи.

«Керівництво ТЕС відправило цього чоловіка у відпустку за свій рахунок. Він виліз на одну з труб, так вимагав повернення на роботу. На трубі почепив прапор. Звідти зліз після четвертої години, коли йому написали, що не звільнять з роботи. Ми ж весь цей час стояли унизу, хвилювалися за нього. Просили, аби зліз. Бо зняти його ніхто не міг – це ж треба бути скалолазом. Тоді зателефонували його дружині. Вона приїхала з Кам’янки-Бузької , теж просила, аби спустився вниз, – розповідає LMN селищний голова Добротвора Роман Ніколаєв. – Коли працівник спустився, у нього від стресу піднявся тиск. Але згодом нормалізувався. Цей чоловік – з дуже твердим характером. Не любить, коли над ним знущаються».

Селищний голова каже, що через ситуацію на ТЕС звертався до обласної ради та ЛОДА. Просить чиновників, аби втрутилися і захистили працівників.

88139264_2511495119110312_712314510655881216_n

«На підприємстві працює 600-700 чоловік. Ще з минулого року працівників почали відправляти у неоплачувані відпустки, частину – звільнили. Над людьми просто знущаються. ТОП-менеджери отримують по 100-150 тисяч гривень, а працівникам платять копійки», – додає Роман Ніколаєв.

Добротвірська ТЕС є структурним підрозділом ПАТ «ДТЕК Західенерго»Рината Ахметова. Є ключовим виробником електроенергії у Західній Україні.

Чоловік, який виліз на трубу, на підприємстві пропрацював 25 років.

Фото: надане Романом Ніколаєвим

Схожі новини