Надіслав 5 грн, а далі фотошопив скріни: у Києві псевдоволонтер привласнював гроші для ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Надіслав 5 грн, а далі фотошопив скріни: у Києві псевдоволонтер привласнював гроші для ЗСУ
16 Липня, 17:29

Надіслав 5 грн, а далі фотошопив скріни: у Києві псевдоволонтер привласнював гроші для ЗСУ

В Києві в Голосіївському районі правоохоронці затримали псевдоволонтера, який через Telegram-канали організував збір коштів нібито для ЗСУ, які в подальшому привласнив для себе.  Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

«Для перерахування коштів псевдоволонтер вказував дані своїх банківських карток та майже всі зібрані добровільні пожертви витрачав на власні потреби. Щоб приховати це, чоловік перераховував 5 гривень на єдиний рахунок для збору коштів на підтримку ЗСУ, після чого у фоторедакторі змінював суму внеску та робив фотозвіт», — йдеться у повідомленні.

За даними слідства, такою «благодійністю» чоловік займався з середини квітня.

Правоохоронці влаштували обшук за місцем його проживання. Вони вилучили банківські картки, на які здійснювався переказ коштів, ноутбук, флеш-накопичувач і гроші.

Псевдоволонтеру вручили підозру за незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, що передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Відео