Надія Козюра із Соснівки благає про допомогу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Надія Козюра із Соснівки благає про допомогу
28 Грудня, 13:36

Надія Козюра із Соснівки благає про допомогу

Тетяна Пасічник

18-річна Надя Козюра із Соснівки на Львівщині мріяла досягти у житті високих цілей. Здобуває вищу освіту, 5 років займалась сучасними танцями, а в майбутньому прагне вдосконалюватись у сфері краси.

Всі її плани зруйнувались в один момент. Дівчині поставили діагноз — гостра Т-клітинна лейкемія.

Захворювання почало прогресувати ще у серпні, та дізналась Надя про це лише два тижні тому.

В мене на шиї почало з’являтись безліч видимих лімфовузлів, а пізніше і по цілому тілі. В моїй ситуації, як виявилось, це була ознака 3 стадії лейкемії. В один момент я почала погано себе почувати. Часто хворіла, швидко втомлювалась, тому вирішила звернутись до лікаря,” – розповіла Надя.

 

У львівській лікарні дівчині не відразу поставили діагноз. Припускали різні захворювання, але після всіх аналізів медики запевнили — у Наді рак крові.

Коли тобі говорять такий діагноз, то свій стан в той момент не описати словами, – розповідає Надія. – Йде повна переоцінка людського життя. Ти просто хочеш жити! І не важливо, чи будеш відомим блогером у Instagram, чи сірою мишкою. Я не хочу наймодніше одягатись в університеті. Я хочу кохати, бачити щодня рідних і просто бути здоровою. В такі моменти навертаєшся до Бога і просиш, щоб допоміг тобі і рідним пережити цей жах.”

Надя деякий час лікувалася у Львові. Згодом родичі домовились про обстеження у турецькій клініці. Туди дівчина полетіла з надією на одужання, але сім’ї не вистачило коштів. Проформу на лікування хіміотерапією за кордоном виставили на 70 тис. євро. Така сума для сім’ї непідйомна. Через це Надя змушена приймати хімію у Києві.

Згодом дівчині потрібна буде пересадка кісткового мозку. Для цього вона повинна знову летіти за кордон, адже в Україні таких операцій не роблять.

Зараз Надя у критичному стані. Їй терміново потрібні донори крові чоловічої статі (3 група).

Всіх охочих просять звертатись за номером телефону : 0931455080 Ірина (сестра)

Номер картки:

4149 4390 0354 1913 Козюра Надія (ПриватБанк)

Номер картки мами:

5167 7302 1454 9743 Козюра Наталія ( Банк Агріколь)

Відео