Надзвичайники попереджають про лавинну небезпеку на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Надзвичайники попереджають про лавинну небезпеку на Львівщині
03 Січня, 17:34

Надзвичайники попереджають про лавинну небезпеку на Львівщині

На завтра, 4 січня, передбачається ожеледиця на дорогах І рівня небезпеки. У зв’язку iз значним приростом снiгу 3 -4 сiчня у горах Львiвської областi очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень), інформує Львівський обласний центр з гідрометеорології України.

Головне управління ДСНС України у Львівській області просить туристів утриматися від походів у гори до покращення погодніх умов, а також прислухатися до порад рятувальників.

Перед походом у гори туристичній групі необхідно обов’язково зареєструватися в найближчому рятувальному підрозділі. Ось адреси і контакти:

Пошуково-рятувальне відділення (м.Львів) – м.Львів, вул. Земельна, 19. Телефон: (032) 293-04-60,

Пошуково-рятувальне відділення (смт. Славське) – Сколівський р-н, смт. Славське, вул. Франка, 10. Телефон: (032)51-42-102 або (097) 493-44-12.

При реєстрації рятувальникам слід залишити маршрут, за яким ви плануєте вирушити, номери телефонів і орієнтовний час завершення походу. Після спуску з гір треба повідомити надзвичайникам, що всі повернулися до пункту призначення. Якщо ви цього не зробите, рятувальники вирушать на пошуки туристичної групи.

Реєстрація у рятувальному підрозділі є безкоштовною.

Відео