Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нагнітав паніку: мешканця Дрогобиччини оштрафували через фейк про COVID-19
29 Серпня, 21:02

Нагнітав паніку: мешканця Дрогобиччини оштрафували через фейк про COVID-19

Дрогобицький міськрайонний суд оштрафував мешканця селища Підбуж, який опублікував на Facebook пост про виявлений у селищі випадок інфікування коронавірусом. Виявилось, що пост був неправдивий, через що правоохоронці звинуватили чоловіка у нагнітанні паніки, передає Zaxid.net.

Пост про COVID-19 у селищі 55-річний чоловік опублікував 23 червня, а офіційно про перших інфікованих коронавірусом у Підбужі повідомили на два дні пізніше – 25 червня.

Сам обвинувачений на судове засідання не прийшов. Дрогобицька суддя Зоряна Павлів при розгляді справи керувалася лише адмінпротоколом поліції та поясненнями в.о головного лікаря Підбузької районної лікарні. У постанові суду не наводять пояснень лікаря, але з контексту випливає, що він заперечив викладену у пості інформацію.

«23 червня чоловік розмістив в соціальній мережі Facebook неправдивий допис про захворювання в смт. Підбуж на Covid-19, що могло викликати паніку серед населення. Його вина підтверджується наявними у справі доказами, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями в.о головного лікаря Підбузької районної лікарні, фотоскрінами допису з соціальної мережі Facebook», – вказано у постанові Дрогобицького міськрайонного суду.

 

За неправдивий пост суддя Зоряна Павлів оштрафувала 55-річного підбужанина на 170 гривень (окрім яких той має сплатити ще 420 гривень судового збору).

Сам пост чоловіка про коронавірус у селищі Підбуж знайти не вдалося.

Від початку пандемії в цьому селищі на коронавірус захворіли п’ятеро осіб. Усі вони до цього часу вже одужали.

Фото: ілюстративне

Схожі новини