Найбільше наші заробітчани отримують у Фінляндії: в яких країнах українцям пропонують роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Найбільше наші заробітчани отримують у Фінляндії: в яких країнах українцям пропонують роботу
28 Серпня, 14:07

Найбільше наші заробітчани отримують у Фінляндії: в яких країнах українцям пропонують роботу

Найлегше українцям знайти роботу закордоном, якщо вони за фахом зварювальники, механіки, слюсарі. Їм пропонують зарплату до 100 тис. грн. Згідно з даними кадрового порталу grc.ua,  пише Dailylviv.com, 11% вакансій категорії «Робочий персонал. Робота за кордоном» – пропозиції роботи зварювальниками, 9% – слюсарями, 8% – операторами робочих верстатів, 7% – для різноробочих.

Найчастіше робочий персонал з України шукають роботодавці з Польщі (44% всіх актуальних вакансій категорії), Литви (15%), Словаччини (11%), Німеччини (7%), Латвії (7%) і Фінляндії (7%).

Заробітна плата залежить від кваліфікації персоналу і країни. Крім цього, закордонні роботодавці гарантують страхування, офіційно працевлаштовують і часто забезпечують житлом (77% всіх актуальних вакансій), харчуванням (62%) і спецодягом (61%).

 

Заробіток може коливатися від 31 тис грн (пропозиції для різноробочих на будівництві в Литві, досвід роботи і знання мови не обов’язкові) до 100 тис. грн (вакансія автомеханіка в японському місті Фуццу, обов’язково – наявність сертифіката, що підтверджує досвід роботи, знання англійської мови і наявність японського водійського посвідчення).

Найвищі заробітні плати для робітників пропонують в Фінляндії (оклад від 94 тис. грн, потрібні робітники з досвідом роботи від 2-3 років, з сертифікатами, що підтверджують кваліфікацію, знанням основ англійської мови, робота вахтовим методом – мінімум 9-10 місяців), Німеччини (від 58 тис. грн), Польщі (від 46 тис. грн).

Важлива перевага роботи в Польщі зараз – крім окладу, польські роботодавці часто пропонують компенсацію працівникам з України на відбування двотижневого карантину і на тести на коронавірус. Крім цього, обіцяють безкоштовну вакцинацію.

Зазначимо, що середній рівень заробітної плати в Україні становить 15 тис. грн.

Фото: ілюстративне

 

Відео