Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Найкращі продукти для боротьби зі стресом
21 Грудня, 21:01

Найкращі продукти для боротьби зі стресом

Засновник освітнього сервісу харчових добавок Herbal Pharmacist Девід Форман розповів про те, що схильність до стресів збільшує ризик збільшення ваги та розвитку діабету 2 типу. Ключ до управління стресом і контролю настрою є в їжі, яку ми їмо щодня, передає “Ukrhealth”.

Форман зазначив, що найкращий спосіб зменшити ознаки стресу є вживання продуктів, які живлять наднирковозалозну систему, відповідальну за вироблення гормонів стресу-адреналіну і кортизолу.

Темний шоколад. Він багатий антиоксидантами, які борються в організмі з вільними радикалами, які провокують виникнення раку. Шоколадні антиоксиданти ведуть до зниження кількості гормонів стресу в організмі.

Авокадо. За словами Девіда Формана, корисні жири, такі як омега-3, допомагають справлятися зі стресом. Авокадо – один з найбільш жирних фруктів в світі, що містить велику кількість омега-3 жирних кислот.

Жирна риба. Сьомга, тунець, оселедець, скумбрія також багаті омега-3 жирними кислотами. Вони допомагають послабити депресію. Речовини активно взаємодіють з молекулами, пов’язаними з настроєм.

Фото: Фактти.
Схожі новини