Найкращий кадет британської академії сухопутних військ повернувся до Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Найкращий кадет британської академії сухопутних військ повернувся до Львова
15 Серпня, 19:42

Найкращий кадет британської академії сухопутних військ повернувся до Львова

Кадет Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Артем Бараненко повернувся до Львова з особливою відзнакою. Він перший українець, який отримав меч за відмінне навчання у Королівській академії сухопутних військ Великої Британії. Про це повідомляє “Захід.нет”.

Хлопець цілий рік навчався у Сандгерсті із 33 офіцерами, які представляли Збройні Сили 22-х країн світу.

«Там були дуже класні хлопці, які також себе проявили дуже гідно. Коли Пол Ненсон оголосив, що шаблею нагороджують Бараненка Артема, то я був шокований, – каже Артем. – Вчитися було складно, але цікаво. Мені дуже сподобались курси лідерства. Вони дають змогу краще співіснувати не лише в
цивільному житті, а й у військовій справі. Там з цивільної людини мають за один рік повністю зробити офіцера британської армії».

Із 1997 року у Королівський академії сухопутних військ навчались 15 українців. Артем став першим, хто удостоївся звання найкращого курсанта. Тож його нагородили відзнакою Міністерства оборони України нагрудним знаком «За зразкову службу».

Курсантів Національної академії сухопутних військ відбирають на цю програму четвертий рік поспіль.

“Я не планую залишатись у чужій державі, бо вважаю себе патріотом України.  А меч я хочу віддати своєму дідусю. Він дуже пишався, коли я його отримував”, – говорить кадет.

Фото: Львівський портал

  • 0
  • 113
Відео