Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Найкращим спортсменом Львівщини став Андрій Федечко
25 Вересня, 19:54

Найкращим спортсменом Львівщини став Андрій Федечко

Найкращого спортсмена Львівщини за підсумками серпня відзначили в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Царемонію традиційно проводить відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, повідомляє zaxid.net.

Цього разу найкращим спортсменом став член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, представник Збройних Сил України, заслужений майстер спорту Андрій Федечко. А відтак його тренери: Володимир Софієнко, Олег Фіалкович, Віталій Тарнакін й відсутній на церемонії киянин Дмитро Кірпулянський визнані найкращими тренерами місяця.

Додамо, львів’янин Андрій Федечко разом із дніпрянином Владиславом Ридванським на початку серпня здобули «срібло» в естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, який відбувся у британському місті Бат. Українці фінішували другими, набравши 1489 очок.

bez-imeni-131

Саме завдяки цьому результату Андрій Федечко вдруге став лауреатом номінації «Найкращий спортсмен місяця». Вперше Андрія визнали найкращим в області понад чотири роки тому – за підсумками липня 2015 року.

До нагородження найкращого спортсмена та тренерів Львівщини долучилися одні з найяскравіших зірок в історії північноамериканської Національної хокейної ліги – брати Вейн та Дейв Бабичі. Останнім було вручено Почесні відзнаки імені Івана Боберського.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини