Найкращими спортсменами Львівщини за квітень стали відразу дві борчині – Оксана Лівач та Алла Черкасова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Найкращими спортсменами Львівщини за квітень стали відразу дві борчині – Оксана Лівач та Алла Черкасова
05 Травня, 16:04

Найкращими спортсменами Львівщини за квітень стали відразу дві борчині – Оксана Лівач та Алла Черкасова

Оксана Лівач та Алла Черкасова стали чемпіонками Європи серед жінок. Так, на чемпіонаті Європи з боротьби, який відбувся в румунському Бухаресті 8-14 квітня, 21-річна Оксана Лівач принесла Україні перше золото, виступаючи у вазі до 50 кг. Трохи раніше, на початку березня, вона стала ще й чемпіонкою Європи серед жінок до 23 років.

29-річна Алла Черкасова здобула золото борцівського Євро у ваговій категорії до 68 кг. До речі, ця борчиня стала найкращою спортсменкою 2018 року на Львівщині. А на всеукраїнській церемонії «Герої спортивного року-2018» її визнали «Сенсацією року». Минулоріч Алла стала чемпіонкою світу, а в цьому році виборола ще й перше у своїй кар’єрі золото чемпіонату Європи серед жінок.

Також звання найкращих отримали й тренери спортсменок: наставники Черкасової Алли Черкасової Андрій Пістун, Олексій Мельник та тренер Оксани Лівач — Андрій Стадник.

Відео