Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Наймолодша породілля в Україні: через місяць 11-річна дівчинка стане мамою
28 Жовтня, 13:19

Наймолодша породілля в Україні: через місяць 11-річна дівчинка стане мамою

У Берегівській громаді на Закарпатті живе вагітна 11-річна дівчинка. Дитина стане матір’ю наприкінці листопада або в перших числах грудня. Про це повідомив берегівський журналіст Михайло Папіш на своїй сторінці в Facebook.

«Цією молоденькою породіллею має стати 11-річна мешканка циганської народності з Гаті, де також є поселення ромів. Анонімні джерела у райлікарні, яким довіряємо, повідомляють: майбутня мати-циганочка дуже красива, а вагітність «протікає» згідно відповідних медичних правил і певних гінекологічних нюансів», – написав Папіш.

Ця школярка стане однієї з двох наймолодших мам в Україні. Раніше, у квітні 2004 року, у такому ж віці народила Надія Гнатюк із Хмельниччини. Вона виносила і привела на світ здорову дівчинку.

Через цей випадок на Закарпатті у поліції вже відкрили кримінальне провадження. Інформацію про вагітність дитини правоохоронці дізнались під час моніторингу соціальних мереж. Ніхто із родичів майбутньої мами до поліції із заявою не звертався, зазначає ТСН.

«Слідчі виїжджали на місце події, там у районній лікарні медики підтвердили факт вагітності дитини. У поліції відкрили кримінальне провадження», – повідомила речниця Нацполіції Закарпатської області Ганна Дан.

Санкція цієї статті для батька майбутньої дитини передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 1999
Схожі новини