Наколядували на екскаватор: капела “Дударик” зробила подарунок 103-й бригади тероборони | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Наколядували на екскаватор: капела “Дударик” зробила подарунок 103-й бригади тероборони
01 Лютого, 10:55

Наколядували на екскаватор: капела “Дударик” зробила подарунок 103-й бригади тероборони

Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» організувала благодійні концерти та виступи, аби зібрати кошти на купівлю екскаватора для бійців 103-ї окремої механізованої бригади Сил тероборони. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Для того, аби придбати екскаватор для військових, хорова капела «Дударик» організувала 6 концертів, 2 благодійні «Коляди з платівок» та близько 10 виступів та ярмарків «Кава по Літургії» у храмі святого Лазаря.

«Командування та особовий склад 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України висловлюють щиру вдячність Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик» та її художньому керівнику Дмитру Кацалу за допомогу! Ваша діяльність – приклад того, як мистецтво стоїть в обороні нашої держави. Так, кожен на своєму місці, ми наближаємо нашу спільну перемогу!»,  –  сказав командир бригади Валерій Курко.

Як зазначають в ЛОВА, екскаватор дуже потрібний для наших бійців, тому що він допомагає швидко та якісно збудувати оборонні споруди. Якісний окоп та бліндаж це один із захистів від ворожих артилерійських обстрілів.

Відео