Налаштовує сина проти інших дітей та вчителів: на Львівщини суд покарав матір 3-класника за цькування інших | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Налаштовує сина проти інших дітей та вчителів: на Львівщини суд покарав матір 3-класника за цькування інших
12 Квітня, 15:31

Налаштовує сина проти інших дітей та вчителів: на Львівщини суд покарав матір 3-класника за цькування інших

Жидачівський районний суд Львівщини визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків Віру Стемпіцьку, чий малолітній син цькує однокласників та вчителів. Про це повідомляє Zaxid.Net. 

Малолітній син Віри Стемпіцької навчається у третьому класі Тейсарівської гімназії, що у селі неподалік Жидачева. Хлопець ображає вчителів, цькує однокласників,  а його матір замість того, щоб провести з сином виховну бесіду, сама демонструє зневажливу поведінку. Поліція склала щодо жінки  протокол про адмінправопорушеня через неналежне виконання батьківських обов’язків. На засідання суду вона  не прийшла.

Директорка гімназії розповіла, що 27 лютого 2024 року із матір’ю третьокласника вчергове відбувся конфлікт, де вона ображала вчителів, матюкалась та погрожувала. Вчителі та батьки інших учнів також розповіли про поведінку сина Віри Стемпіцької, який цькує та штовхає дітей. Матір хлопця, за їхніми словами, не вирішує конфлікти, а налаштовує сина проти інших дітей та вчителів.

Суд призначив жінці 850 грн штрафу. Постанову ще можна оскаржити.

 

Відео