Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нам обіцяли, що з місцевою владою все домовлено, – полонений військовий-зрадник (ВІДЕО)
04 Березня, 14:51

Нам обіцяли, що з місцевою владою все домовлено, – полонений військовий-зрадник (ВІДЕО)

Український військовий-зрадник здав у полон українським військовим увесь свій взвод. Начальник взводу гаубично-артилерійського дивізіону РФ Ігор Руденко раніше служив у Збройних Силах України, однак у 2014 році перейшов на бік ворога під час анексії Криму. Про це повідомили в СБУ.

Сьогодні, 4 березня, Служба безпеки України оприлюднила допит Ігоря Руденка. Він зізнався, що колись служив на посаді начальника зв’язку командира взводу управління гаубично-артилерійського дивізіону ЗСУ, а в 2014 році перейшов на бік Росії.

За словами зрадника, 24 лютого його дивізіон отримав наказ наступати на Україну і рушив на Нову Каховку. Далі мав бути Миколаїв, а згодом і Одеса. Як зізнався Руденко, окупантам обіцяли, що з місцевої владою все домовлено, а також що вони не будуть обстрілювати житлові будинки, а «просто пройдуть рейдом». Їм пояснили: «Усе буде, як у 2014 році, коли Росія забирала Крим».

Однак у Новій Каховці ЗСУ і місцеві жителі зустріли армію РФ спротивом. Відставши під час бою від основних сил, зрадник здав себе та весь свій взвод українським воїнам. Загалом у полон потрапило ще 11 російських солдатів.

Схожі новини