Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Нам потрібна ваша допомога» — футболіст Андрій Шевченко не стримав сліз в ефірі італійського телебачення
08 Березня, 15:18

«Нам потрібна ваша допомога» — футболіст Андрій Шевченко не стримав сліз в ефірі італійського телебачення

Екснаставник збірної України з футболу Андрій Шевченко не зміг стриматись і розплакався у прямому ефірі італійського телебачення, розповідаючи про війну в Україні.

«Моя мама, моя сестра та інші родичі досі в Україні, я розмовляю з ними щодня. Залишитися – це був їхній вибір», – цитує Андрія, який говорив італійською, видання The Sun.

На думку Шевченка, Росію потрібно “переконати припинити вогонь, знайти дипломатичне рішення та зупинити війну”.

«Я не можу без сліз дивитися на те, що відбувається зараз із моєю країною. Вони розказують мені, що відбувається в Україні, як бомблять міста, як убивають дітей та старих», – додав він.

Італію футболіст назвав своїм другим домом, який свого часу відкрив перед ним своє серце. Тепер Андрій просить зробити те саме для його співвітчизників.

«Зараз я прошу вас: відкрийте ваші серця для мого народу, нам потрібна ваша допомога… зробіть так, щоби вони відчували те саме, що і я. Від усіх уже надходить багато тепла, я знаю, але я прошу більшого.

Україна бажає бути частиною Європи, це було наше рішення як народу. Зеленський – чудовий президент, який веде нас до нашої незалежності та нашої свободи», – додав футболіст.

24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна Росії проти України триває вже дванадцятий день.

Схожі новини