Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Нам продовжили відпочинок”, – українка про коронавірус в Єгипті
18 Березня, 16:14
logo-black

“Нам продовжили відпочинок”, – українка про коронавірус в Єгипті

Софія Мінджоса

На карантині у двох готелях Єгипту наразі перебуває 712 українців. Усі інші туристи, які прилетіли на відпочинок чартерним рейсом, в дорозі додому.

“Туроператор безкоштовно продовжив проживання в готелі для наших туристів. Ще 2-3 дні вони могли купатися в морі, харчуватися по системі All inclusive та вільно пересуватися. Все тому, що літаки в той час забирали українців з інших країн, – каже LMN власниця львівської туристичної агенції “ОТі Tour” Ольга Сорока. – Ті люди, які перебувають в двох готелях, де оголосили карантин, можуть вільно пересуватися територією готелю. Вони не сидять голодні, замкнені в номерах, як дехто пише у Фейсбуці”.

Одеситка Валерія Фак прилетіла з Шарм-ель-Шейху вчора. В Україну дівчина повинна була повернутися 14 березня.

“Люди почали дуже панікувати, коли сказали, що додому ми не летимо. Ніхто нічого не пояснював. Але коли ми дізналися про ситуацію в Україні, то вже ніхто не хотів вертатися. Нам сказали: “вважайте, що ваш відпочинок продовжили”. Однак на пляжах людей поменшало. Вчора, коли ми прилетіли додому, аеропорт в Одесі був пустий. Працівники поміряли нам температуру і відпустили додому”, – говорить дівчина.

За словами Ольги Сороки, українці, які подорожували регулярним рейсом, мали повернутися додому до 17 березня. Вони самостійно повинні були перебронювати квитки на іншу дату. Натомість ті, які летіли за кордон чартерним рейсом, можуть повертатися в Україну і далі.

Фото: Об’єктив.

Схожі новини