Нам усім потрібно навчитися виходити за межі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нам усім потрібно навчитися виходити за межі
20 Жовтня, 19:46

Нам усім потрібно навчитися виходити за межі

ГО “Люди Країни” відзначила рік діяльності

Сьогодні, 20 жовтня, у Львові зустрілись громадські організації, депутати, мери, активісти та волонтери, представники різних політичних сил.

ГО “Люди Країни” відсвяткувала рік від дня заснування. Тож учасники поділилися досягненнями, відзвітували про виконану роботу та поділились планами на майбутнє.

Говорили також про співпрацю, виховання нового свідомого суспільства в Україні.

Зокрема, мер міста Городок Роман Кущак наголосив на тому, що людям давно пора перестати мислити стереотипами. До влади повинні приходити нові, незіпсовані молоді люди. А громада має допомагати, а не перешкоджати роботі, стереотипно вважаючи, що усі чиновники – апріорі хабарники.

Мер міста Турка Геннадій Когут побажав українцям вийти із зони комфорту, перебороти психологічний страх перед системою, не боятись бути “не таким як усі”.

На заході багато говорили про волонтерство. Волонтерка Тетяна Криворучко відзвітувала про заклади, котрі ГО “Люди Країни” підтримувала протягом року та підтримуватиме далі.

Йдеться про геріатричний пансіонат, Угнівській хоспіс, Монатироцький психоневрологічний інтернат, паліативне відділення Журавненської лікарні та інші.

Насправді допомагати людям дуже просто. Адже допомагати можуть не лише багаті. Кожен може робити це у міру своїх можливостей. Навіть поширений чи вподобаний пост у соцмережі здатний багато змінити, – сказала Тетяна Криворучко.

На заході також офіційно презентували інформаційний портал “Львівська мануфактура новин”. Учасника розповіли про специфіку роботи та запросили до співпраці журналістів і блогерів.

Відео