Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Напав кіт: у 8-річного яворівчанина підозрюють сказ
03 Вересня, 18:30

Напав кіт: у 8-річного яворівчанина підозрюють сказ

Сьогодні, 3 вересня, до Пустомитівської центральної районної лікарні з Яворова госпіталізували 8-річного хлопчика. У нього підозрюють сказ. Дитину на вулиці подряпав невідомий кіт. Хлопець у реанімації, передає Zaxid.net.

Батьки розповіли лікарям, що кіт накинувся на хлопця та подряпав його. Бродячий це кіт чи когось із господарів, вони не знають. Батьки відразу звернулися по медичну допомогу до чергового лікаря. Хлопчика оглянув хірург, обробив рану і призначив препарати від сказу – антирабічну вакцину.

“Хлопчик отримав дві дози препарату, на другу – з’явилася реакція. У нього піднялася температура, було погане самопочуття, боліли руки, ноги. Наразі у дитини ще не діагностували сказ, є лише підозра. Сьогодні його госпіталізували у Пустомитівську районну лікарню”, – каже виконуюча обов’язки районного педіатра Тетяна Гунькало.

Нагадаємо, сказ – це гостре інфекційне захворювання. Воно вражає центральну нервову систему і є смертельно небезпечним. Вірус людині передається від хворих тварин через укус, ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми.

Фото: ТСН.

Схожі новини