Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Напередодні Дня Валентина львівські оперуповноважені відгуляли весілля
14 Лютого, 18:37
logo-black

Напередодні Дня Валентина львівські оперуповноважені відгуляли весілля

Юлія Швидко 

Оперуповноважені Шевченківського відділу поліції у Львові Михайло та Наталя Гайдиси одружилися напередодні Дня Валентина. На весілля молодята запросили 150 гостей – родичів та колег по роботі.

«З Михайлом познайомилися ще у 2014 році. Працюємо у різних відділах, але обоє роботі віддавалися по 24 години на добу. Навіть не відчули, в який момент перестали бути просто колегами та почали зустрічатися. Півтора року ходили у статусі наречених. І 8 вересня, на іменини Наталії, Михайло зробив мені сюрприз, який запам’ятається на усе життя, – запропонував стати його дружиною. Для мене це було несподіванкою, навіть не підозрювала про його наміри на цей день», – розповідає LMN Наталя Гайдис.

51818458_260783608167846_4394955981486817280_n

Дату весілля наречені обрали символічну – перед Днем закоханих. Весілля відгуляли у ресторані в Брюховичах піді Львовом.

«Михайло одразу сподобався моїм батькам, вони полюбили зятя, – додає Наталя. – Поки у медовий місяць не їздили. Сьогоднішній день проводимо на роботі – такі реалії нашого життя. Буває, ввечері прийдемо додому і далі говоримо про роботу. Такі вони працівники поліції. Тому нам і добре разом».

Колеги по роботі називають Гайдисів “зразковою сім’єю».

Фото: Facebook

Схожі новини