Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Напряму із Трускавця до Харкова: Укрзалізниця призначила новий потяг
28 Серпня, 19:54

Напряму із Трускавця до Харкова: Укрзалізниця призначила новий потяг

Укрзалізниця призначила новий поїзд №21/22 Харків — Трускавець. Поїзд курсуватиме з 10 вересня 2020 року по 22 жовтня. Мета такої транспортної новинки  з’єднати  Слобожанщину з курортами Львівщини й допоможе українцям розширювати географію подорожей.

“Із Харкова поїзд вирушатиме через день по парних числах з 10 вересня о 20:15 та прибуватиме до Трускавця о 14:33. Відправлення з Трускавця через день по непарних числах з 11 вересня о 16:00 та прибуття до Харкова о 10:47. Поїзд слідуватиме через станції Суми, Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Львів”, – йдеться у повідомленні пресслужби Укрзалізниці.

У складі поїзда 10 вагонів: 8 купейних та 2 СВ. Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах. З 22 жовтня графік поїзда зміниться, про що Укрзалізниця поінформує пасажирів додатково. В Укрзалізниці нагадують, для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Схожі новини