Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Напишіть про свою бізнес-ідею: голова ЛОДА закликає молодь до співпраці
17 Лютого, 13:52

Напишіть про свою бізнес-ідею: голова ЛОДА закликає молодь до співпраці

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький закликає людей від 17 до 25 років писати про свої бізнес-ідеї, які би допомогли вирішити актуальні проблеми в області. Автор найкращої ідеї отримає винагороду. Про це йдеться на офіційному сайті ЛОДА.

«Створити середовище розвитку молоді, яка змінить Україну! І це не порожні слова, а один з основних постулатів моєї діяльності. У моїй команді, як колись в бізнесі, так і зараз в ОДА, багато молоді. Я розумію всю важливість навчання молодого покоління – і хочу дати можливість розвитку для перспективної молоді, яка зробить зміни в місті, країні та навіть світі і буде слугувати прикладом для інших», – написав Максим Козицький.

Будь-хто з бажаючих молодих людей може написати у коментарях під дописом голови ЛОДА свою бізнес-ідею або опис стартапу, який допоможе розвитку або вирішить одну з проблем Львівщини.

«Автор найкращої ідеї матиме змогу протягом 5 місяців навчатись у West Ukrainian Business School WUBS у Львові (Західноукраїнська Бізнес Школа) – школа від West Ukrainian Business Club для молодих бізнесменів. Ця школа покликана розвинути амбіції молоді, їх підприємницькі навички шляхом взаємодії, менторства та тренінгів від успішних бізнесменів України», – додає Максим Козицький.

Ідеї просять залишати у коментарях до опівдня 21 лютого. Коментар має містити три пункти: суть бізнес-ідеї, яку актуальну проблему Львівщини вона вирішить, скільки часу і інвестицій потрібно на реалізацію. Також треба залишити контакти, вказати свій вік та населений пункт.

Визначати переможця буду спільно з засновниками WUBS. Результати оголосять 24 лютого.

Фото: Facebook

Схожі новини