Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардеп Бакунець вшанував захисників 24-ОМБ імені короля Данила
05 Вересня, 20:30
logo-black

Нардеп Бакунець вшанував захисників 24-ОМБ імені короля Данила

Львівський народний депутат Павло Бакунець підтримав законопроєкт №1027 «Про позбавлення депутатів мандатів за прогули». Під час обговорення в сесійній залі нардеп згадав бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

«Звертаюся до вас як співмешканець знаної королівської 24-ої бригади, – сказав Бакунець у мікрофон. – Якби бійці на Сході пропустили третину того часу, який провели там, то ми би тут, напевно, не сиділи. Тому я вважаю, що це хороша поправка, вона дисциплінуватиме нас у майбутньому. Прошу народних депутатів оплесками підтримати наших героїв на Сході».

Присутні в залі депутати почали аплодувати.

Позафракційний депутат Павло Бакунець раніше обіймав посаду міського голови Яворова. На виборах до Верховної Ради кандидат від “Самопомочі” переміг по 122-му округу, який охоплює Яворівський та Жовківський райони.

Нагадаємо, 3 липня депутати скерували до Конституційного Суду законопроєкт №1027 «Про позбавлення депутатів мандатів за прогули», який передбачає позбавлення депутатів мандатів за відсутність без поважних причин на понад 33% засідань і неперсональне голосування.

Фото: соціальні мережі

Схожі новини