Нардеп Ростислав Тістик долучився до процесу реставрації актового залу Львівської Політехніки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Нардеп Ростислав Тістик долучився до процесу реставрації актового залу Львівської Політехніки
12 Лютого, 11:39

Нардеп Ростислав Тістик долучився до процесу реставрації актового залу Львівської Політехніки

Про завершення реставраційних робіт народний обранець повідомив на ​своїй сторінці у Фейсбук.

«+1 приклад результативної співпраці! Минулий офіційний візит до Львівської політехніки запам’ятався урочистим відкриттям відреставрованих залів, а сьогоднішня зустріч – завершенням реставраційних робіт паркетного покриття», – написав Ростислав Тістик.

25 вересня 2020 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося урочисте представлення реконструйованих залів –Актової зали Яна Матейка та читальної зали старої бібліотеки. Серед почесних гостей заходу був присутній Прем‘єр –міністр України, заступник Міністра освіти та науки, народні депутати та представники місцевої влади. За словами Ростислава Тістика, тоді ж і виникла ідея долучитись до реставраційних робіт по відновленню підлоги.

«Восени, разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, у ході спілкування із ректором Юрієм Бобало, почули про проблему із відновленням підлоги в оновленому залі Яна Матейка. Тоді ж почав шукати шляхи вирішення. Вдалось оперативно знайти та підключити соціально відповідальну компанію “Моршинська” та у короткі строки відреставрувати підлогу в оновленому актовому залі» – ​сказав нардеп Тістик.

Нагадаємо, що Актову залу Львівської Політехніки почали відновлювати у 2015 році. Від тоді відновили картини і скульптури на стінах, колони, світильники, максимально наближаючи до автентичного вигляду 1884 року. А реставрацію приміщення студентської читальної зали старої бібліотеки розпочали у 2018 році. У ній збереглися автентичні меблі з 1878 -1880 років. Як раніше повідомлялось, Львівська Політехніка ініціюватиме внесення найцінніших споруд до спадщини ЮНЕСКО.

ФОТО: зі сторінки Ростислава Тістика у Фейсбук

Відео