Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардеп Тимчук був у депресії та погрожував себе вбити
08 Липня, 13:42

Нардеп Тимчук був у депресії та погрожував себе вбити

Цивільна дружина народного депутата Дмитра Тимчука розповіла слідству, що в день загибелі він був у депресії і застрелився сам, – пише УП.

Дістав пістолет та погрожував себе вбити. Вона (співмешканка – УП) відмовляла останнього від спроб покінчити життя самогубством. Однак, близько 12.00 Тимчук себе застрелив”, – йдеться у матеріалах справи.

В момент пострілу жінка була в кімнаті поруч з Тимчуком.

За її словами, депутат останнім часом зловживав спиртними напоями. У день загибелі зранку почав вживати алкоголь, відмовився їхати на роботу, перебував у депресії. Під час розмов Тимчук висловлював суїцидальні наміри.

Про подію жінка повідомила другу та помічнику нардепа. Про будь-які конфлікти та боргові зобов’язання загиблого вона не знає.

Після загибелі Тимчука його однопартієць Антон Геращенко писав, що нардеп застрелився при чищенні нагородної зброї. У фракції “Народний фронт” також не виключали, що народного обранця вбили.

Нагадаємо, 19 червня у Києві знайшли мертвим координатора групи “Інформаційний спротив” нардепа фракції “Народний фронт” Дмитра Тимчука. “Народофронтівець” Антон Геращенко спочатку написав, що Тимчук застрелився при чищенні нагородної зброї, однак пізніше видалив цей пост. Слідство розглядає самогубство основною версією.

Схожі новини