Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Нардепка Ірина Верещук зі Жовківщини склала повноваження представника Кабміну
16 Листопада, 10:38

Нардепка Ірина Верещук зі Жовківщини склала повноваження представника Кабміну

Депутатка «Слуги народу» зі Жовківського району Ірина Верещук склала повноваження представника Кабміну в Верховній Раді. Про це вона повідомила вчора у Facebook. На цій посаді пробула більше двох місяців.

«Із сьогоднішнього дня складаю повноваження представника Кабміну в Верховній Раді. Дякую усім, хто допомагав мені в цій роботі, – написала Верещук. – Сфокусуюсь на роботі в Комітеті з національної безпеки, оборони та розвідки. Дякую всім, хто вірить і допомагає. Працюємо!»

Ірину Верещук призначили представницею уряду у Верховній Раді на початку вересня.  На цьогорічних виборах обрана народною депутаткою 9 скликання від партії «Слуга народу».

У 2010-2015 роках була міським головою міста Рава-Руська у Жовківському районі.

13 листопада Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за законопроект, який скасовує заборону продажу земель сільськогосподарського призначення. Його підтримали 240 депутатів з 365 зареєстрованих. З них 227 представників фракції «Слуга народу» та 13 позафракційних депутатів. Ірина Верещук утрималася при голосуванні за скасування земельного мораторію.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини